April 2014

Oznámení

11. april 2014 at 22:49 | written by Nik Herb Turey
Po dlouhé době vás všechny, co tu zbyli zdravím. Pro blog jsem poslední dobou nějak postrádala zapálení. Nechtělo se mi psát články, nechtělo se mi psát komentáře. A tak jsem ve volných chvílích jen bezduše civěla na vaše nádherné stránky a kochala se tím, co jsem prošvihla.

Nechce se mi to nějak natahovat, jelikož je to už tak ode mě dost hrubé. Ano, je tu podstatná novinka, kterou jsem vám přišla sdělit, bez ní bych tu vlastně nic nepsala a čekala, až se mi jednou bude chtít něco napsat. Rozjela jsem nový blog, vlastně tedy blogspot.

Je to k nevíře, že zrovna já se nacházím na blogspotu. Jelikož si vůbec nerozumím s editorem článků, chybí mi tabulky a vlastně všechno je tam trochu jiné…komplikované. A já jsem minimalistická a jednoduchá a tak je pro mě všechno přirozeně zbytečně složité, ale i tak jsem svou renovaci nového místečka dokončila a teď se po hlavě vrhám na články.


Opravdu všechny ty dobré duše, které se mnou mají strpení, a které já opravdu obdivuju, budu vám vděčná za komentář, návštěvu nebo za přečtení. Moc si vás cením.

Omlouvám se, za odchod z blogu. Nevím, zda je to oficiální, ale blogspot, mi přijde takový…ojedinělejší. Hlavně tím způsobem, že tam se bloggerky mohou projevit daleko víc. A čte to daleko větší škála lidí.

Možná se tu jednou vrátím, znechucená blogpostem anebo naopak, už se tu nevrátím, ale s radostí si vždycky budu číst vaše články prohlížet vaše blogy.

Omlouvám se, za to že jsem vám neodepisovala na komentáře, to chci do budoucna na blogspotu opravit. A psát vám ty krásné dlouhé komentáře jako dřív, které se mimochodem zasloužíte. Jste úžasní.

Tento blog nechám tak, protože je tu spousta článků, které bych nerada mazala a ztratila. A hlavně protože je to pro mě furt východisko. Děkuju všem za přečtení, jakéhokoliv článku na tomto blogu.


Vaše Nik Herb Turey; odteď Lydia Lynn Byers.