5. 5 things that irritate you about the opposite sex/same sex

14. march 2014 at 21:39 | written by Nik Herb Turey

(5 věcí, které tě rozčilují na opačném pohlaví/stejném pohlaví)

Především u holek by byla jednou z věcí lacinost.
Když si vezmete, kolik je v této době svobodných matek a jak se ženy z prosté hospodyňky změnili v někoho, kdo může dělat takměř každou věc jako muži, tak jsou dívky v téhle době zkrátka k smíchu. Aby si jich muži všimli, tak schovávají skutečnou krásu za make-upem. Dobrovolně se oblékají do laciných oblečků a jako dostačující omluva se mi nezdá pěkná postava nebo vášeň pro módu, protože obě dvě tyto věci se mohou předvést i bez zbytečné ztráty hrdosti. Kam až jste ochotny zajít, aby si vás někdo všiml? Jednou nebudou mít dokonalou postavu a jediné vzpomínky, které jim zůstanou, budou ty, kdy se jim kluci dívali pod sukně a přáli si dotyčnou maximálně jako teplomet do postele.

Hlasité výkřiky a častý smích.
Ano, taky se poměrně často směju, ale většinou něčemu, co je opravdu vtipné a smích je na místě. Když se někdo, ale co dvě sekundy řehtá jak kůň a narušuje tím klid ostatních, tak to mám potom nutkání vzít tu první věc, které já po ruce a hodit jí po dotyčné osobě. Každé ráno jezdím do školy autobusem do školy, je většinou plný dětí a nehledě na to, že já mám děti ráda, tak mě ty jejich věčné výkřiky ruší. Zkrátka bych ocenila nějaký ten klid, když se cestou do školy soustředím na látku nebo myšlenky. Dokonce by mi nevadilo nějaké tlachání vedlejší partičky třináctiletých holek, ale tohle řvaní přes celý autobus, že je nějaký kluk ubožák, a že jí včera otravoval na facebooku, to fakt slyšet nemusím. Občas je dobré nechat si nějaké věci pro sebe.

Oplzlé a nechutné řeči.
Víte, protože ještě nemám jisté sexuální zkušenosti a kluci si prostě zřejmě myslí, že mi nad hlavou svítí svatozář, tak se mě snaží nalákat na hloupé řeči. Jak už jsem zmínila v předešlém článku, mám ráda gentlemany. A snad každá dívka ocení, když je kluk pozorný a milý. Ale ne, já musím mít v okolí takové ubožáky, jejich jediné východisko, jak holku sbalit, je prohlašovat o sobě, že má půlmetrového ptáka, což je z vědeckého hlediska nepravděpodobné. A chválit dívce oči, přitom, co se jí díváte na prsa, že div neslintáte, není považováno za kompliment. Nejsme věci, aby se k nám kluci chovali jako k majetku a byli k nám milí, jen když něco chtějí. Navíc po pár minutách v jejich společnosti mám chuť nasednout do auta a splést si brzdu s plynem, když budou přecházet přes přechod.

Předstírání.
Není to tak, že bych občas nepředstírala, že jsem fajn, i když se cítím hrozně. Občas prostě člověk potřebuje čas, aby si to v hlavě urovnal, předtím než ho někdo začne litovat. Ale říkat, že rozumíte věcem, o kterých jste se dočetli na internetu nebo, že milujete zpěváka, od kterého znáte sotva jednu písničku? Proč prostě nemůžete být upřímní a říct, co se vám nelíbí? Dívky předstírají, jak moc se nestarají, ale přitom jsou v každé chvíli v depresi, kvůli nějakému pitomečkovi, který o ně stejně nestál. Tvrdí, že jim stačí jen pár maličkostí, ale jakmile jsou ve vztahu, tak ani diamanty pro ně nejsou dost.

A poslední věc je špatný hudební vkus.
Jo, je hloupé odsuzovat někoho za to, co se mu líbí, ale mě zkrátka přijde, že spousta lidí poslouchá ty samé nekvalitní hudebníky. Buď je to nějaký DJ, jehož písničky vždy začínají pomalu, po čtyřiceti sekundách začnou nabírat na rychlosti, pak nějaký nesympatický, upravený hlas řekne nějakých pár slov a je tu ta nejlepší část, když slyšíte nějaký absurdní beat, který je tak chytlavý, že se vám nakonec líbí. (Mluvím o podobných skladbách jako je Animal) Nejenže se na takovou hudbu nedá tančit, ale především neobsahuje žádné hudební nástroje, je to prostě počítačem náhodně poskládaných pár rytmů, nic víc. A pak se nedoceňuje ta pravá hudba, kdy zpěvák umí skutečně zpívat. Navíc tyhle popové hvězdy jako Katy Perry a Selena Gomez, které se k hudbě dostaly díky pěkné tváři, taky sklidili příliš moc ovací na to, jak neschopné hudební umělkyně jsou. Jen se zkuste podívat na jejich živá vystoupení, kde více než jejich hlas slyšíte hudební doprovod a těch pár šikovných zpěvaček, co jim dělají křoví.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Natt. Natt. | Email | Web | 21. march 2014 at 23:56 | React

Ve všem s tebou souhlasím! Dnešní dívky jsou prostě polapeny trendy. Když letí to, musí to mít a když zase onohle tak to taky. Já jsem třeba zastánkyně řasenky a trochy make-upu protože buďme upřímní, někdy to potřeba je ale strašně moc obdivuju slečny, co se vůbec nelíčí a prosazují si přírodní krásu. To jsou podle mě královny!

O tom předstíráním jsme se nedávno bavili s kamarádkou... Spolužák ve škole psal úvahu o Anonymous a když jsme se ho před učitelkou zeptali, jestli ví, z kama pochází ta maska/logo co používají věděl tak možná velký hov*o. Nevím ale tohle je fakt úplně nenormální prohlašovat o něčem, že tomu chápou, mají to vážně rádi a vědí o tom vše ale při tom je to úplně naopak... Tohle vážně nepochopím...

2 Lana Lana | Web | 23. march 2014 at 17:32 | React

Musím súhlasiť! Ak sa mám vyjadriť k lacinosti niektorých dievčat tak môžem len povedať, že asi nemá hraníc. V našej triede je pár dievčat, ktoré len preto, aby boli pre chlapcov zaujímavé si dajú tričko po pupok, legíny a poriadny výstrih. Občas sa sama seba pýtam, kde to vlastne žijem?

A oplzlé reči jednoducho nenávidím a fakt nechápe dievčatá, ktorým lichotia! Mám pocit, že v tejto dobe už hádam gentlemani vymreli a namiesto nejakého milého gesta sú teraz neskutočne in tie nechutné vulgárne poznámky. Asi som sa narodila v zlom storočí... :D

3 ashen ashen | Web | 23. march 2014 at 20:56 | React

A ja si zase dovolím nesúhlasiť s prvým bodom. Koncept 'skutočnej krásy' (viď tej bez make upu) je podľa mňa úplná blbosť. Nikto z nás si nemohol vybrať ako chce vyzerať, tak prečo by sme to nemohli zmeniť? To isté platí pri oblečení, milujem krátke sukne a čipkované blúzky. Nemyslím, že by to bolo o tom, že dievčatá nemajú 'hrdosť'. Myslím, že je to skôr o tom, že si veria a cítia sa pod vrstvou make upu a dobre oblečené sebavedome. :)

Inak druhý bod si presne vystihla, milujem keď si niekto o sebe myslí, že je taký zaujímavý že celá ulica má chuť počúvať jeho príhody :D

4 červenovlasá červenovlasá | Web | 28. march 2014 at 13:59 | React

Souhlasím se vším. Je to zajímavý výběr a já se v mnoha bodech shlédla, ale i přesto musím vyjádřit svůj názor k prvnímu bodu. Nechci, abys to brala tak, že to rozpitvávám, že slovíčkařím a hledám chyby. Ne, to ne. Je to samozřejmě tvůj názor a já ho respektuju, ale zaujala mě hned ta první věta.

Proč by musely být zásadově jenom prosté hospodyňky?

Chápu, žes to myslela v úplně jiném kontextu, ale prostě tohle mi nedá. Ne každá chce stát celý život za plotnou a starat se o rodinu. Jsou i dívky a ženy, které si právě chtějí užívat života. A i když nejsem zastáncem dnešní generace, kdy je každá holka stejná, jako druhá, se vším včetně sexu, začíná příliš brzy, je to jenom jejich volba.

Nechci je nijak obhajovat, to ne. Ale ty holky si mohly vybrat - jít s davem, nebo plavat proti proudu. A pak jsou tu samozřejmě i holky, které si to uvědomí a začnou se chovat tak, jak se od nich očekává. Otázka je, jestli i tohle není právě to davové chování?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement