4. What kind of person attracts you

3. march 2014 at 23:59 | written by Nik Herb Turey

(Jaký typ člověka vás přitahuje?)

Nikdy jsem nad touto otázkou nepřemýšlela. Vlastně většina mužů, kteří mě přitahují, se od sebe liší. I když by se dalo říct, že převážná většina má hnědé vlasy a tmavě hnědé oči, protože takové je největší procento mužské populace na tomto světě. Anebo že se mi líbí, když mají velká ramena a vypracovaný hrudník, ale komu se to nelíbí?

Pojďme trochu do detailů. Dovolím si říct, že většina mužů/kluků v mém okolí nemá nic do sebe, teda asi jsem si toho nevšimla. Jsou to prostě sráči s plnou pusou keců. Líbí se mi ti od pohledu sympatičtí, zejména blonďáci, protože právě takhle barva vlasů byla v mém okolí přidělena dobrosrdečným pohodářům. Proč, ale skoro každý můj bývalý přítel měl hnědé vlasy? Nebo zkrátka ten člověk, kterého jsem měla tolik ráda a teď ho nemůžu ani cítit?

Je to jednoduché. Když vidím blonďáka, automaticky se mi v hlavě zapne, že se mi líbí. Ať už protože vypadá nevinně, má jinou barvu očí než hnědou, anebo protože má výrazné lícní kosti. Blonďáci se mi líbí což o to, ale přitahují mě muži s hnědou barvou vlasů, a tak mi to bylo zákonem dané. Už jen třeba tím, že do seriálů a filmů bývají obsazeni především muži s tmavými vlasy. Ovšem najdou se i výjimky.

A teď odskočím od vzhledu, ke kterému se stejně později vrátím. Charakter mého ideálního muže je podivný. Dalo by se říct, že taková hříčka přírody. Zbožňuju klasiku, když si muž jen tak pro nic za nic obleče sako a dá své dívce kytici růží. Teď jsem trochu předhodila gentlemany. Ano, už od mého počátku jsem ujetá na gentlemany. Vstanou, když žena vstoupí do místnosti, pustí jí do dveří, zaplatí za ni večeři nebo jí věnují nějaký milý kompliment. Tím komplimentem nemyslím - Máš dobré kozy, Dášo…

Líbí se mi muži, kteří nechovají lásku jenom k ženám, ale i ke zvířatům, přírodě. Těm, kteří ačkoliv mají svojí hrdost, raději s klidnou hlavou odejdou od rvačky. Milují své blízké, cení si toho, co mají a ve společnosti se umí chovat. Ale i ty, kteří mají své chvilky strávené se svými přáteli, kdy jsou mimořádně nechutní. Ve filmu Don Jon jsem zbožňovala, že i přestože byl nechutný a ruční práci si dopřával klidně i dvacet pětkrát za týden (Kde na to bral čas a sílu?), tak chodil do kostela, rád uklízel svůj byt a volný čas trávil v posilovně.

To, co mě však nejvíce přitahuje na opačném pohlaví, je charisma a nějaká ojedinělá vlastnost, kterou se pyšní. Například na Dylanovi, který mě přitahuje úplně ve všem, se mi příšerně líbí jeho mimika, podivnost a ojedinělý smysl pro humor. Ty jeho xichtíky jsou prostě úžasné. Díky nim poznám, jak se cítí. Ryan Gosling mě dostal na klasiku. Max Schneider má neuvěřitelný hlas, který když slyším, tak se pomalu rozplývám. Ed Sheeran na svou skromnost a duševní pohodu, je zkrátka tak vyrovnaný, že mě to na něm přitahuje. Finn & Jack Harries jsou mojí smrtelnou kombinací, jejich lícní kosti, oči, úsměv, smysl pro humor a laskavost. Sam Underwood mě dohání šílenství tím, jak skvěle dokáže v seriálu The Following zahrát psychopaty. Channing Tatum je kapitola sama o sobě. A takhle bych mohla jmenovat až do konce světa.

Tímto článkem bych vám chtěla sdělit, že existuje množství mužů, kteří ženy ohromí jejich vzhledem a svaly, ale pro dívky jako jsem já, vzhled není rozhodující. Podle mého má v sobě každý nějakou jiskru, která třeba není tak nápadná jako krásný úsměv, ale jakmile jí prozradíme na tu správnou osobu, tak jsme v mžiku přitažliví. Mě osobně přitahuje každý, kdo má charisma natolik silné, aby každou svou chybu udělal speciální.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Foster Foster | Web | 4. march 2014 at 23:12 | React

NIK! Sakra. Tohle mi nemůžeš dělat. Dva takový nádherný články za sebou? Not makes any sense. (a jestli ti tohle nedává smysl, tak si napřed přečti můj komentář u tvého umění).

Nechápu, jak něco takovýho můžeš napsat. Jsi člověk? Pravděpodobně ne, co? Je to dokonalý. Hrozně mě to vystihuje, mám na to stejnej názor jako ty, většinou. Ale vzhledem k tomu, že se mi zatím líbili fictional characters nebo herci, který jsem v životě neviděla a jeden kluk z reálnýho života, tak těžko můžu usuzovat, kdo přesně se mi líbí.

Ale tenhle článek... fakt je strašně pěknej. Ta myšlenka za tím je nádherná, kdo by tušil, že někdo dokáže  něčeho tak normálního vymyslet něco tak deep. I když, bavíme se tady o tobě.

Vidíš, jsem unavená, hodně. Promiň, ale tím dnešní komentář končí, nechci být víc sprostá nebo rádoby vtipná, nebo psát ještě větší kecy.

Achjej... na tomhle jsem si mohla dát víc záležet. Ale je to prostě moc asdfghjkl. Až s tebou mám dojem, že jsem se konečně na blog vrátila. Věřila bys tomu? Možná ne, ale je to tak. :)

Hugs, Foster x

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama