10 secret facts about me

2. march 2014 at 22:25 | written by Nik Herb Turey |  facts about myself
Strašně dlouho jsem se rozhodovala, jestli se sem mám vrátit. A pravdou je, že tak třetina ze mě nechtěla mít dva blogy zároveň. Pak jsem, ale nabyla dojmu, že chci být občas egoistická a napsat spoustu věcí o mě. A přiznejme si to stayweird je a vždycky bude taková moje malá internetová knížka, na které se nehodí vést odstavce plné mého každodenního života. A tak jsem tu v plné parádě. Všechno je při starém a těším se, až to tu pošlape.

(10 tajných faktů o mě)

  • Miluju Miley Cyrus.
Málo kdo ví, že Miley podporuju v tom, co dělá. Od té doby, co se Miley ostříhala a radikálně změnila svůj styl, jsem si jí oblíbila. Je tak upovídaná, neslušná, silná a ukazuje světu, že se vyvinula a změnila. Vím, někomu přijde nechutné, jak si sahá do rozkroku na svých koncertech. Mě prostě přijde, že akce a koncerty jsou o tom, aby se lidi osahávali, muchlovali, chlastali a kouřili. A celé tohle užívání života nehledě na to, co si ostatní myslí, je úžasné.

  • Jsem dobrý lhář.
Snad nikdo neprokoukne, jestli to, co říkám je lež či pravda. Nejsem pyšná na to, že jedna z mých dovedností je lhaní. Jo, občas, když chci někam jít a rodiče mě nechtějí pustit, tak jím sdělím pár nepravdivých informací a jdu si užívat život. Ale jinak jsem stoprocentně jedna z lidí, kteří lhaní odsuzují.

  • Nežárlím
Nejsem zrovna přeborník, co se týče vztahů a možná, že jedním z důvodů bude má nežárlivost. Lidi ani věci si nepřivlastňuju. A pokud by mi na někom záleželo, bez zbytečných scén bych snesla, kdyby se kolem něho motaly jiné holky. Protože bych mu věřila, že se vždycky ke konci dne vrátí ke mně.

  • Jsem extrémně citlivá
Když přijde na můj život, rozpláče mě jen hrstka věcí. Ovšem při pohledu na fotografii, zhlédnutí filmu či poslechnutí písničky, si situaci začnu spojovat s nějakou úžasnou věcí a prostě se radostí rozpláču. I u smutných písniček a filmů pláču štěstím, protože na mě ta daná situace působí jako obohacující a mé slzy se klaní tomu krásnému dílu.

  • Musím používat pastu Paradontax
Ano, přiznávám, že mi příšerně krvácí dásně, a proto musím používat pastu Paradontax, která je hnusně slaná a já si ani po několika měsících nemůžu zvyknout na tu otřesnou chuť.
  • Nemůžu pít čistou vodu
Pokaždé, když se snažím žít zdravě a začnu pít holou čistou vodu, tak to všechno nakonec dopadne tragicky. Udělá se mi špatně od žaludku. Neznám příčiny toho, proč se mi to děje. Moje tělo jednoduše nepřijímá čistou vodu dobře, takže i když cvičím, tak jí mám alespoň ochucenou sirupem.

  • Strašně ráda skládám komplimenty
Spoustě lidí se zdám být falešná, protože prostě lidi často chválím. Nechápu logiku toho, jak chvála souvisí s falešností, ale jsem prostě taková. Ráda lidem sdělím, co se mi na nich líbí, že jim to sluší nebo vyzvednu jejich dobré stránky. Měli by se to naučit přijímat a být zticha.

  • Dokážu spát i dvacet hodin vkuse, ale spánek nepotřebuju
Jo, to docela nedává smysl, ale je to tak. Zkrátka občas třeba nechtěně usnu v osm nad nějakým seriálem a probudím se na druhý den ve tři odpoledne. Je to šílené, zjistit, že jste zaspali skoro celý den. Jsem, ale noční tvor, takže přes školní dny chodím spávat třeba ve dvě ráno a stávám v šest. Vyhovuje mi to tak, a prosím neptejte se mě, co až do dvou dělám.

  • Můj méďa se jmenuje Dylan
Mému obrovskému společníkovi, který se mnou už od minulých Vánoc spí v mé manželské posteli, jsem dala jméno Dylan. Důvodem byl můj neoblíbenější člověk na celé planetě, hned po mé rodině a přátelích, Dylan O'Brien. Je to ten nejkrásnější, nejmilejší a nejúžasnější člověk.

  • Nesnáším facebook
Spousta lidí mi neustále opakuje, jak jsem v jednom kuse online. Pravdou je, že můj tablet má aplikaci facebook a tahle šikovná aplikace mě pokaždé, když je tablet připojen na wifi, dá do online stavu. Ačkoliv na facebook zavítám jednou za den se znechucením, jestli někdo náhodou něco nepotřebuje. Jsem na facebook úplně vysazená. Facebook se společně s tepelně zpracovanou zeleninou, kofolou a Lucií Bílou, dostal na žebříček mnou nejvíce nenáviděných věcí. Ať žije i jiná komunikace.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 tahalaumpra tahalaumpra | Web | 3. march 2014 at 22:04 | React

Myslím, že Miley nám v mnohých ohľadoch vyhadzuje pravdu pred oči a preto si ju mnohí ľudia nevážia a nemajú ju radi, je v isto slova zmysle jedinečná a to je fascinujúce.. Taktiež som extrémne citlivá a dokážem sa rozplakať na počkanie, môj problém je, že si všetko beriem príliš k srdcu a tak sa vlastne ani nemám ako chrániť..

2 Foster Foster | Web | 3. march 2014 at 22:59 | React

Nik... Nevím, co se tehdy stalo, že si už nepíšeme, nejsme v kontaktu. Samozřejmě jsem chodila k tobě na blog, četla si články. A až dneska jsem někde narazila na komentář od Nik Herb Turey. Víš, stayweird je jedna věc, tam jsi ta slavná Unicorn. Ale tenhle blog... Prostě je to pro mě srdcovka, co ti budu povídat. Mám dojem, že jsem minulé jaro/léto strávila na počítači spoustu času a ty skypy s tebou či čtení a obdivování tohohle blogu byly velkou částí mé internetové náplně.

Znova říkám, nevím, proč jsme se přestaly bavit. Pokud se něco stalo, něco, na co jsem zapomněla, prostě mi to jednoduše připomeň a já tě nebudu otravovat. Jenom... Možná až teď si začínám vážit opravdových přátel a měla jsem pocit, že ty jsi mezi ně patřila. :)

Je to tady krásné, těch deset faktů ukazuje, jak dlouho jsme spolu nemluvili, samozřejmě si něco jako to o té vodě či komplimentech pamatuju, ale něco je pro mě novinka.

Možná to teď bude znít zvláštně a jaksi... divně. (Achjo, ta má vynalézavost.) Ale... Ozvi se, i kdyby to mělo být s posledním ahoj.

Hugs, Foster x

3 Natt. Natt. | Email | Web | 4. march 2014 at 11:05 | React

Týjo! Ani nevíš, jak velkou radost jsi mi udělala, že jsi to tu znovu rozjela ♥

Já teda čistou vodu můžu až moc:D Ale jenom z domu. Když jsem si ji napustila ve škole nebo kdekoliv jinde tak jsem se skoro pozvracela. To že ráda skládáš komplimenty jsem si už všimla:3 A myslím že každý komu jsi něco okomentovala na blogu. Sice tě neznám ale od tebe mi to připadá maximálně upřímné. Možná proto, že nejspíš nemáš důvod lhát ale od tebe mě to vždy obzvlášť potěší:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama