Snažila jsem se být stručná. Selhala jsem.

20. june 2013 at 20:46 | written by Nik Herb |  with smile
Vítám vás zpět mí drazí čtenáři. Zpět u mých sentimentálních řečiček. Tento blog potřebuju, nepotřebuju ho sice tolik jako jídlo, ale potřebuji ho, abych pomocí slov vstřebala všechno, co se mi za poslední dobu děje. Je toho moc. Moc na mou mysl. Většinou se nestresuju a věci zvládám bez pláče či zhroucení. Ale ze školy asi brzo zešílím. A to za týden končí. Všechno to začalo matikou, z které stále propadám a zítra mám jedinou šanci si to spravit. A to působím chyt…, odkašlala, hloupě. Následuje odborné kreslení, omalovánky si pamatuju naposledy někdy ze školky. A poté konstrukční cvičení. Kdo by tušil, že když neodevzdám jeden výkres, tak mi hrozí - ,neklasifikován'? No, dobře už to vím. Za dnešní dopoledne jsem měla stihnout dva A4 výkresy a jeden A3. Konec s tlacháním o škole, když jsou za týden a jeden den prázdniny. YEEY

Pohlédla na hlavní stránku blogu, kde na ni vybaflo téma týdne kocovina. Napřed legalizace marihuany, pak milý pan prezident (Ne, ten co kradl propisky) a teď kocovina. Co bude příště? Pohlavně přenosné nemoci? Článek na téma kocovina si nesmím nechat ujít. Většinou, když se opiju, tak je mi na druhý den fajn a kocovina se na mě více méně nepodepíše. Ale uvidíme, jak konec konců dopadnu tento víkend. Nejenže jdu širákovat (spát pod širák) s kluky, kteří jsou hovada a obvykle se někdo pozvrací nebo někoho pozvrací. Minule jsem tím někým byla já. Ale taky slaví moje sestra dvacet let. Nevěřím, že ten blbeček tu ničí životní prostředí už dvacet let. Nejsem ten typ, co vyžaduje dárky na své narozeniny, ale ráda je dávám, když můžu udělat radost. Moje drahá sestřička miluje překvapení. Tím, nemyslím hodit jí na hlavu pavouka a utéct, protože řekněme si narovinu, kdo by to čekal? Mé překvapení je dort, dort ve tvaru růže, lahodný dort, dort, který mě stál moc peněz. A ne nerozplácnu jí ho o obličej. A pak sluchátka, která mi nedávno došla a pokaždé, když je vidím, tak přemýšlím, zda si nedám sama sobě dárek, přece jen budu mít taky brzy narozeniny. Ale kuš, nechám to jí. Třeba pak dostanu taky superdrahý dárek, oprava dárky.


Fotka výše byla vyfocená dnes ráno, když jsem šla do školy. Věřte nebo ne, bylo mi horko jako prase, už když jsem se probouzela a furt se to stupňovalo. Miluju léto a teplo, takže s tímto počasím problém nemám, ale občas by neuškodila nějaká ta sprška v podobě deště nebo vlhkosti. Je totiž nadměrné sucho a dusno, což mi neprozpívá. Ale konec konců vzít si do školy vějíř se oplatí. Jsem strašně ráda, že je konečně teplo. Tak dobrou reakci mám jen díky těm dvěma větrákům, kterými jsem obklopena. A ne vůbec mi není horko v mém pokoji, kde se teplota posledních pár dní drží u 35°C. Navíc všechno roste, jahody, třešně aneb mé oblíbené ovoce. Nedávno mi kamarádka doporučovala, ať si zkusím dát třešně do piva, že je to velmi dobré. Zkoušela jsem to před třemi dny a je to…bože ta chuť se nedá popsat. Zkrátka chutné.

Poslední dobou mám seriálovo-filmovou náladu. Ano, můj seznam seriálů se zvětšil. Začala jsem sledovat The Fosters, což je podle mě nejlepší letní seriál. Dále pak Twisted, ABC ty jedeš! A taky mi stále přidávají díly Teen Wolfu, Pretty Little Liars a Switched At Birth. Co se filmů týče, za poslední tři dny, jsem měla možnost vidět: Na Šrot, i přes občasné klišé a zašmodrchané scény, skvělé hlášky a neopustil mě úsměv. Pařbu na třetí, znáte ten pocit, když si koupíte žirafu, té usekne most hlavu a způsobíte hromadnou srážku aut? Alan ano! Naprosto skvělá komedie, naprostá spousta hloupého humoru a skvělých scén, které vám utkví v hlavě. Warm Bodies, neznám větší blbost, teda spíš víc geniální blbost. Nádherné bytosti, tento film jsem mi líbil hlavně kvůli tomu, jak byl přeslazený a pohádkový. A v neposlední řadě Hostitel, knížka daleko lepší, dobré herecké obsazení a úžasná chemie mezi Melanie a Jaredem.


Občas se mi však zdá, že všechny filmy mají stejnou dějovou linku. Film začne, seznámíme se s hlavními postavami, hlavní postava pozná někoho okouzlujícího, zamilují se do sebe, jejich láska je v ohrožení, "šokující" objevení, nesnáze a jejich láska je zase zocelená. The end. Co to dát občas naopak? Jo, to by bylo fajn, kdyby byla láska zocelená, nastaly nesnáze, pak naprosto nešokující objevení, poté je jejich láska v ohrožení, zamilují se do sebe (pravděpodobně bylo tím šokujícím objevením, že jim byla vymazána paměť), hlavní postava pozná někoho více okouzlujícího a až nakonec zjistíš, že hlavní postava nebyla ženská, ale chlap. Sakra, režie by mi šla!

Zrovna nedávno jsem si říkala, jak je můj život krásný. Hádáte správně, byl to ten okamžik na fotografii, kdy jsem byla obklopená dobrým jídlem a psala článek na svůj blog. Snědla jsem si dva rohlíky s máslem a salámem, požírala křupky a popíjela Dobrou vodu malinovou. Sem tam snědla oreo nebo pendrek. A přímo sežrala celou misku třešní. Mimochodem tohle byla svačinka, večeře následovala až později. Miluju ty chvíle, kdy mě nic netrápí, ani kila, které mi přibudou. Mimochodem dieta je pro mě sprosté slovo, tak ne aby ho někdo použil. Dole na fotografii jsou ty moje výkresy do odborného kreslení, jsem to, ale malíř, když umím nakreslit domeček. Možná tu později přidám edit, zda jsem stihla vytvořit výkres do konstrukčního cvičení. A rozhodně věnuji jeden článek naší drahé paní učitelce.

Jako poslední věc bych chtěla zmínit mou povídku, kterou píšu. Na stayweird se po další tři měsíce objevovat nebudu a pokud někdo stojí o mé psaní, má jedinečnou příležitost. Na tumblru unnamed-source se bude objevovat můj příběh. Dovolte mi ho v krátkosti představit. Jedná se o příběh, který je zasazen do středu New Yorku. Vypráví život mladé hnědovlasé dívky, Aubrey, která vyrůstala se svými prarodiči. Konečně dospěla a mohla mít jakoukoliv práci, kterou chtěla, jelikož však měla v mládi spoustu potíží, jediným způsobem, jakým by mohla začít nový život bez minulosti, jež by jí doháněla. Bylo pracovat pro spolek nebezpečných lidí. Jejím úkolem bylo ovlivnit bohaté lidi, aby jí předali nějakou důležitou věc nebo aby si jí sama vzala, pod neexistující identitou. O každém novém dílu budete informování, své pocity a názory mi můžete psát pod jakýkoliv libovolný článek.

Ta, co vás má ráda.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Natt. Natt. | Web | 22. june 2013 at 22:09 | React

Fuu teď si říkám, že se beztak nevyjádřím ke všemu, o čem jsi psala:D Skaryš... Každopádně jsi strašně sympatická holčina podle fotky:) A máš úplně Aww tričko:33
______________________________________________
Doufám, že jsi si tu matiku opravila. Já matiku neskutečně nenávidím!! Jsem neskutečně ráda, že jsem letos měla nerozhodnou známky jednom z chemie kde jsem si 'opravila' jeden test a ze zeměpisu kde jsem na seminárku dostala za 1 takže by to mělo být snad v klidu:) Ale konec školy je vždy na nic... Jak testy tak pak i nuda:/

Taky jsem přemýšlela nad napsáním článku k tématu týdne. I já nemívám kocoviny nebo bolehlavy když se ráno probudím. Asi máme dobrýho spalováka:D Mě ale třeba v poslední době témata týdne na blog.cz připadají taková... No prostě nevím co na ně napsat:/

Myslím, že se tvojí sestře dárek bude určitě líbit:) Úplně jsem dostala chuť na ten dort! A sluchátka musí být taktéž suprové:)

Týjo nechtěla bych mít už hned po ránu v pokoji vedro:/ Podle soudím že máš pokoj v podkroví co? My máme jenom jakoby přízemí a všude plovoucí podlahu a ta nádherně chladí:33 Když dorazím ze školy... bájo:3

Taktéž jsem v poslední době tak trochu spadla do sriálového šílenství:D Začala jsem se koukat na Teen Wolf a dodívalal jsem se na Gossip Girl a chtěla bych zkusit Ling Game ale ještě uvidím:) Na filmy se moc nedívám ale taky bych chtěla zkouknout nějaké novinky:)

A ano!:D Režie by ti šla sakra dobře :DD Hotový talent:D:)

Ach ten okamžik kdy jsem obklopena dobrým jídlem a píšu na blog miluju asi stejně jak ty:33 V té chvíli mě to netrápí stejně jako tebe a prostě si to užívám:3 I'm 4EVER HUNGRY!:D:3

2 Ter. Ter. | Web | 23. june 2013 at 11:49 | React

Vím, že se budu zase opakovat, ale je hrozně fajn vědět, nad čím přemýšlíš popřípadě jak trávíš dny. :) Vím, že už jsme se o tom jednou "bavily", ale jak jde vidět, člověk opravdu nepotřebuje ve škole nejlepší známky k tomu, aby obstál v životě.
Doufám, že jsi se příležitosti na opravu známky chytla a že se ti povedla. Já osobně odcházím z devítky s jedničkou jak z češtiny tak z matiky a podle všech těch děsivých keců, co mají lidé kolem mě, jsou to nejspíš poslední jedničky na vysvědčení z těchto dvou předmětů, které kdy uvidím. :D Ale tak co.
Tvůj názor na tyhle, někdy až extrémně teplé dny se mi hrozně zamlouvá a hrozně mě těší, že je ještě někdo, kdo chápe to, že člověk může mít rád teplo, i když občas nadává na to, že je to přehnané (chápeš, že jo? :D).
Možná by jsi na chvilku mohla odbočit z již vyjetých kolejí a dát se na dráhu režisérky, protože podle popisu soudím, že by to bylo něco, co se jen tak nevidí. Ale i přesto, jak je většina těch filmů neoriginálních co se děje týče, se na ně nedokážu přestat dívat. :D :3
To jídlo, tak moc se mi to líbí. :D Možná by nebylo od věci něco posvačit, vlastně už skoro poobědvat. :D :3
Povídku si přečtu, nejspíš někdy k večeru a pak ti sem hodím i názor k prvnímu dílu. :3

3 Denn Kamze Denn Kamze | Web | 23. june 2013 at 12:14 | React

Boží tílko! :) Nějaké takové sháním :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama