You look lovely today.

27. may 2013 at 20:49 | written by Nik Herb |  with smile
Máte občas to období, kdy jste šťastní, a přitom nenacházíte důvody. Jsem neustále veselá, mám dobrou náladu. Já se zkrátka pořád usmívám. Nevím, jestli je správné se smát, i když bych občas měla plakat, ale je to sakra dobrý pocit. Hodně úsměvu jsem minulý týden rozdala opravdu spoustě lidem a spoustu lidí jsem i rozesmála.

Minulý týden jsme měli praxi, povinnou praxi. Stručně řečeno, museli jsme bez jakéhokoliv platu pro školu dělat prospěšné práce. Všichni kromě mě a mé kamarádky jeli do jedné firmy natírat plechové ploty. Jen my dvě jsme si užívaly opravování jedné místnosti, kterou jsme natírali penetrací, opravovali a následně malovaly na oranžovou. Tolikrát jsem se přistihla se slzičkou u oka, když mě rozesmála nějakým hloupým vtípkem. A celý školní týden jsme si užili v tak skvělé náladě.

Po škole jsem se vždycky vrátila domů. A nejen že doma byla po dlouhé době sestra, ale taky si tu přivedla svojí nejlepší kamarádku, se kterou je strašná sranda. Je to taková typická držka, to znamená, že se nebojí věci říkat na plnou pusu a je strašně vtipná. Jen to, že jsem mohla mít svou sestru zase doma, bylo tak…jak má být. O víkendu u nás byla návštěva a díky těm jsem se taky smála. Celkově jsem byla veselá, i přes veškerou práci, kterou mi nadělila máma.

A konečně někdo, koho si neuvěřitelně cením a kdo mě slyšel nadávat na můj tehdy zasekaný notebook, někdo s kým jsem si volala přes sedm hodin. A tou osobou je Haň. Nevím, proč, ale je to snad jediná holka z blogu, které můžu říct všechno, vždycky to přijme a ještě si toho dokáže vážit. Navíc tolik úsměvů po tom skypu. Jsem takový smíšek, když si s tebou volám.


A jaký byl dnešní den? Můžu vám říct, že tento týden opět začíná, tak vesele a šťastně. Opět se neučíme. #YEEY…ale no tak Nikčo, nejsi přece na twitteru. Jezdíme po exkurzích. Dnes jsme byli ve firmách Morava Okna, tak to asi tipnete, co vyrábí a v Schottu, ti vyrábí ploché sklo (chladící vitríny v různých marketech). A bylo to fajn, museli jsme sice poslouchat, ale na zábavu bylo i tak dost času. Mám tu nějaké fotky, jednu nahoře. Je s jednou s těch nejlepších lidí, co znám. A jednu dole s kamarádem, který má vlohy ke psaní a je za každé situace sám sebou. Navíc je fotil spolužák, který měl dobrý foťák, takže jsou celkem kvalitní.

Kromě toho se blíží 3. červen, nejen že se blíží prázdniny, ale taky začíná třetí řada mého oblíbeného seriálu Teen Wolf. Jo, musela jsem to zmínit, bude to úžasné, stejně jako pokračování Hladových her na podzim. Všimli jste si, že je 27. května a já mám na fotkách šíleně tlustý svetr, který jsem nosila v zimě? Ano, je u nás strašná kosa, někde i sněžilo, u nás buď prší, fouká, anebo příležitostně vysvitne sluníčko, aby nám dalo najevo, že pořád existuje.

Pokud budete mít čas, ale především chuť, můžete si přečíst, článek před tímto článkem a kdo je líný, tak ať zkrátka klikne sem. Já zmiňovala déšť a jé, kdo se na nás přišel podívat. Ne, vážně. Odejdi někam, kde jim schnout kvítka a potřebují vodu. Tohle je fakt, jak Haň řekla - na facetable. Pro ty neanglické vrstevníky, mlátit hlavou do stolu. Usmívejte se všude, kde jdete, kde ste a kde budete. Navíc, když se ztratíte, tak nikdo nepomůže někomu, kdo vypadá jak kaktus a neumí se usmát.

Vaše Nik Herb aneb bylinka.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tewr Tewr | Web | 27. may 2013 at 21:00 | React

Hned na začátku bych chtěla poděkovat za tvůj pozitivní komentář na mém blogu, moc mě to potěšilo. Nemůžu tomu skoro ani uvěřit, mám blog teprve měsíc, a přicházejí mi tam skvělí lidé, ještě jednou děkuji! :)

Co se týče článku. Já jsem bohužel skoro opak, nesměju se, když nemám pádný důvod, je to vyjímečná situace. Hlavně teď ty problémy, to se smát nemůžu, vůbec. Náhodou, pokud má někdo dobrou náladu jako ty, je to hezké, mám ráda pozitivně naladěné lidi! :)

A víš že bych povinnou praxi brala? Cokoliv místo učení. Opravování místnosti by mě bavilo, ráda natírám, a vlastně dělám vše, co se týče designu :)
Závidím ti, že máš v pohodě sestřiny kamarádky, já mám bohužel bráchu, který se kamarádí se samýma perverzákama, a sprosťákama, doma žádná sláva :/
Volání znám moc dobře, mám skvělou kamarádku, se kterou jsme si jednou volali 13 hodin, když si mají lidé co říct, proč ne:)

Aww, koukám, že opět jsi měla dobrou náladu, závist! A exkurze, no teda. Ačkoliv po výletu do cukrovaru se exkurzím vyhýbám, ten zápach a cesta, katastrofa.
Ano, ano, o Teen Wolf jsem slyšela, přemýšlím, že to zkouknu, ale já momentálně čekám na další řadu Pll.
Fotky se moc povedly, vyzařuje z nich ten optimismus, a radost :)

Na odkaz v článku se určitě mrknu, a řadím si tě s dovolením do oblíbených blogů :)

2 Haň. Haň. | Web | 27. may 2013 at 21:54 | React

víš, jak jsme se bavily o Infinity, že se ti strašně líbí, že tu svoji radost vyjádří už na začátku a rozdá jim všem, kteří si ten článek přečtou? tak právě to se povedlo tobě. bez ohledu na to, jak strašný jsem měla den a chtělo se mi neustále brečet, už ten první odstavec mi vytvořil upřímný úsměv na tváři. tohle prostě dokážeš jen ty [a možná pár dalších lidí tady z blogu].

doufám, že už nejsi nachlazená, jsem ráda, že jsi ty praxe zvládla a můžeš teď chodit na exkurze a nemusíš to opakovat. není nad zpříjemnění si práce s kamarádkou, která tě rozesměje. navíc věřím, že i ta oranžová barva [pokud nebyla moc vyblitá] vám dodala pozitivní energii. :3

u té "typické držky" jsem se zasmála. je fajn, že jsi zase měla doma sestru, vím jaké to je, když ti chybí sourozenec, taky to tak mám. a teď se mi připomnělo, jak moc mi brácha chybí. a jak jsem mu vděčná, že i přestože je o sedm let starší, seznamoval mě se svými kamarády a kamarádkami, s kterými jsme si z něho potom dělaly srandu. no, docela se divím, že to přežil. :3

ten odstavec půjde na nástěnku a to si výjimečně nedělám srandu. zítra tisknu a ukládám články do Wordu. strašně jsi mě tím potěšila, opravdu, hodně to pro mě znamená. tvoje slova jsou zázračná, vždycky mi zvednou náladu. vlastně ne tvoje slova, ale ty. jsem tak strašně ráda, že jsme vymyslely ten skype. jsem ráda, že to ke mě máš tak, že mi můžeš říct všechno. nikdy tě nebudu soudit a vyslechnu si tě, ale to víš. taky jsem úplně jiná osoba, když si s tebou volám, jsem to prostě.. já.

challenge! napíšeme článek jenom tagy někdy. dobře, je to velká kravina, ale co moje hlava nevymyslí. měla bych to smazat, protože je to fakt velká blbost, ale.. nevadí. ty fotky jsou pěkné, ten tvůj spolužák vypadá strašně pohodově.

ty s těmi svými seriály, nedokážeš si představit, jak jsem ráda, že už prostě někdy mám dojem, že tě znám. hladové hry? asi si nikdy nezvyknu na český název. jsem strašná, ale třeba i názvy knih do češtiny se mi mnohdy nelíbí. ani  netuším, jak přeložili the perks of being a wallflower, a možná to asi ani nechci vědět. možná a asi v jedné větě? ne, nejsem normální. jo, mimochodem, zima je u nás taky, ale to mi vážně nezabrání, abych si do školy vzala košili bez rukávů, #yey.

jsem líná, ale ne tak, protože už jsem si to přečetla. jsem boží. opravdu nechápu, jak jsem to slovo mohla vymyslet, ale líbí se mi to a budu to používat.
ty poslední dvě věty. je to pravda, ale to s tím kaktusem mě dostalo.

bylinka? ty jsi prozradila moji přezdívku pro tebe! chci copyright! :DDD [že by první smajlík tohoto komentáře? o.O]
každopádně, bylinko, už nevím, co psát. konečně se ti jdu věnovat na skypu. :3

3 Haň. Haň. | Web | 27. may 2013 at 21:55 | React

[2]: * #YEEY.

4 Infinity Infinity | Web | 28. may 2013 at 12:48 | React

Podle mě jsi jedna z nejlepších lidí, co jsem kdy poznala. Možná je to i tím, že v tobě vidím samu sebe v tom optimismu. Teď nechci znít nějak namyšleně, že bych samu sebe považovala za nejlepší, ale snad mě chápeš. :-D

Je dobře, že si poslední dny tak užíváš a rozdáváš kolem sebe úsměvy, věřím tomu, že určitě dokážeš dobře naladit i ostatní. :-)

Haň je opravdu úžasná holka, jen jsem s ní bohužel ještě nevolala, což mě mrzí. Zato zbožňuju telefonáty s tebou, i když si nevoláme 7 hodin, jako ty s Haň, tak i tak si vždycky z našeho hovoru odnesu nejlepší náladu, protože říkáš takové věci, jako bys mi přímo mluvila z duše.

Nevím, proč sis založila tento další blog, ale asi bude zaměřený tedy na tvůj život a stayweird na povídkové texty, že? No nevadí to, tento článek mě úplně okouzlil a uložím si tě do oblíbených dvakrát. Tento blog a stayweird. Je úplně dokonalé, jak se dokážeš zhostit i deníčkového vyprávění. Přijde mi to, jako bys taky psala určitý příběh, jenže s tou změnou, že je to vlastně z tvého života.

Fotky se moc povedly, sluší ti to. Jsi moc hezká a máš hezké a na pohled sympatické kamarády, s kterými si musíš užívat skvělé dny plné krásných zážitků. :)

[2]: Jee, hned tou první větou v tomto komentáři jsi mě moc potěšila. :3 :*

5 Nikyy † Nikyy † | Web | 28. may 2013 at 15:02 | React

Ten pocit, kdy jsem šťastná a nevím proč mívám, občas. Ale vždycky, když jsem ho měla se pak něco totálně posralo. Takže nevím jestli není u mě lepší mít se "normálka" :D Aspoň, že úsměvama nešetříš:)

Strašně se těším na léto.Už jenom měsíc a pár dní<3 my se tento týden dva dny nebudeme učit, máme u nás akademii takže :D) Se divím, že pár týdnů před létem začíná další série Teen Wolf.Nekoukám na to, ale jestli bude čas tak to mám v plánu.Celkem mě štve, že všechny seriály před létem končí a začnou až v září, fuck:/

Už když jsem sem došla, tak jsem cítila takovou.. Jak bych to řekla, pohodu, klid.U většiny blogů tohle necítím, a až teď mi došlo, kdo je autorem.Tvoje blogy žeru celým srdcem, ale to ty už víš, jaký to byl osud že tvůj starý blog jsem obdivovala celkem dlouho:)

6 Caroline. Caroline. | Web | 28. may 2013 at 16:38 | React

Máš nádhernej blog a design! :)

7 Hani | bevintage.blog.cz Hani | bevintage.blog.cz | Web | 28. may 2013 at 17:43 | React

Páni, nevím, kde začít. Tohle byl úplně jiný článek než na stayweird. Víc osobitější. Ale hlavně - dokázala jsi něco, o co se já snažím už hodně dlouhou dobu. Předat lidem emoce. Já to neumím jinak, než úsměvem, ale ty to dokážeš i článekm. Ráda se dozvím něco o životě Unicorn, nebo, chceš- li Nik Herb. Už se těším na další články.. :)

8 Ter. Ter. | Web | 29. may 2013 at 12:10 | React

Tohle je kolikátý, snad třetí (?) článek, který na tomhle tvém novém blogu čtu a musím přiznat, že na tomhle blogu se mi líbí víc, než na stayweird. Tím nechci nijak likvidovat kvality toho druhého blogu, prostě to tak cítím. A jsem ráda, že jsi se k tomuhle kroku, tenhle blog založit uchýlila. :)
Jsi opravdu veselý člověk, jak vidím. V některých situacích se tedy úsměv opravdu nehodí, ale jinak je umění vždy se usmívat obrovský dar. :) Ne každý to dokáže. A navíc, když se při čtení článku dívám na ty fotky, ten úsměv na nich ti víc než věřím.

Že někde i sněžilo? :D Myslím, že Haň to vystihla víc než dobře. Ano, facetable je správné vyjádření. Poslední odstavec mě opravdu pobavil. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama